Przejdź do głównej zawartości

Promocja oficynkowych ebooków w Virtualo od 02.05.2020 do 05.05.2020

Majówkowa promocja w Virtualo https://virtualo.pl/oficynka-p374/

 promocja Virtualo

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

CZŁOWIEK NIE JEST STWORZONY DO CIERPIENIA Z POWODU METKI NA BLUZCE. WYWIAD Z EWĄ JAROCKĄ

O niebie i o piekle na ziemi, o cierpieniu, o szczęściu, o pisaniu, o rzeczywistości i jej braku, o poezji i prozie poetyckiej, o traumie i potrzebie ratowania świata… Z Ewą Jarocką można rozmawiać o wszystkim! Rozmowa wije się, zakręca, zatacza okręgi, błądzi i się odnajduje. I to chyba jest też esencją prozy Autorki. Zapraszamy do lektury wywiadu z autorką powieści „Nie zostawia się dziecka w niebie”.
Redakcja: „Nie zostawia się dziecka w niebie” nie jest Pani debiutem na rynku książki, jednak jest Pani pierwszą powieścią. Wcześniejsze dwie Pani książki to tomiki poezji, ma Pani też na koncie opowiadanie. Skąd chęć zmierzenia się z większą formą prozatorską? Ewa Jarocka: Choć uznaję „Nie zostawia się dziecka w niebie” za swój debiut prozatorski, to nie jest moja pierwsza powieść. Wcześniej publikowałam książki w formie elektronicznej. Były to dla mnie rzeczy ważne w chwili publikacji, dziś patrzę na nie z przymrużeniem oka. Może nawet wstydzę się tych pierwszych prób? Choć chyba nie d…

Nie jestem Łucją. Wywiad z Justyną Typańską

Uwielbia Jane Austen, przemiany bohaterów i ten szczególny moment, kiedy odkrywają oni, że są po uszy w sobie zakochani. Ceni dobrą opowieść historyczną i wierzy w przeznaczenie. A nade wszystko interesują ją ludzie i ich tajemnice.
Redakcja Jak się zaczęła Pani przygoda z pisaniem? Justyna Typańska Jak pewnie u wszystkich, czyli od czytania. Zawsze byłam molem książkowym. Wypożyczałam książki z biblioteki, kupowałam przez internet, aż przyszedł czas, kiedy po przeczytaniu ostatniej części serii Lux autorstwa Jennifer Armentrout pomyślałam, że sama spróbuję swoich sił w pisaniu. Kupiłam brulion i tak się zaczęło. Piszę ręcznie. Jakoś moje oczy nie dogadują się z monitoremi szybko się męczą. Oczywiście i tak całość muszę przenieść do Worda, ale łatwiej mi to zrobić, gdy mam przed sobą gotowy tekst.
R Czy ma Pani swoich mistrzów? Jakie lektury ukształtowały Pani styl? JT Bardzo lubię książki obyczajowe i romanse, ale nie typu harlequin. Uwielbiam romanse historyczne, bo oprócz tego, że jes…

Premiera Grand Metropolitan Agnieszki Kruk i Siła Kobiecości

Przy okazji dzisiejszej premiery najnowszej powieści Agnieszki Kruk „Grand Metropolitan” zapraszamy do promocji wszystkich naszych obyczajowych książek dla kobiet na Virtualo. Oto Siła Kobiecości!